SİR AĞDA

SİR AĞDA NEDİR ?

Bir depilasyon yöntemi olan sir ağda, çam ağaçlarından toplanan farklı reçinelerin, balmumu, yağlar gibi diğer maddelerle karıştırılıp bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir ağdadır.

Sağlıklı

1. Sir Ağda bitkisel, güvenilir ve sağlıklıdır.
2. Son derece hijyeniktir.
3. Kartuş, spatula ve ağda kağıtları tek kullanımlık olduğundan, kişiye özel uygulamadır, hijyenik ve sağlıklıdır.

Pratik

4. Kolay ve pratiktir.
5. Hazırlığı kolay ve süresi kısadır. Hazırlık, cihaz içine ağdayı yerleştirip cihazı çalıştırmaktan ibarettir.
6. İşlem süresi kısadır. (Profesyonel bir uzman, komple ağdayı ?iki tam bacak + kolaltları + bikini bölgesi- yaklaşık 20-40 dak. arasında tamamlar.)
7. Yağ ile çözülür, duş gerektirmez. Salonlarda duş birimi bulundurulmasına gerek yoktur.

Acısız

8. Diğer uzun süreli yöntemlere göre acısız ve ağrısızdır.

Eğitimli, deneyimli ve profesyonel uzmanlar tarafından, kaliteli ürünlerle doğru uygulandığında ve birkaç unsura dikkat edildiğinde hiçbir risk içermez. Batık, leke, morarma yapmaz. Hemen arkasından hafif kızarıklık, tahriş ve irritasyon normal olsa da, cildi ağda sonrası rahatlatacak ürünlerden ve yoğun pudralı sir ağda çeşitlerinden yararlanılarak rahatsızlıklar en aza indirilebilir ve önlenebilir

Sir Ağdanın Kalitesi Nasıl Belirlenir?

Sir ağdanın kalitesi reçinenin geçirdiği işlemlere ve başta reçine olmak üzere içine katılan maddelerin kalitesine bağlıdır. NT Kozmetik olarak sir ağda uygulamalarımızda tanaçan ağdalar ve hijyen, kaliteli ürün kullanımı ilkelerimizle size en kalıcı sonuçları verecek depilasyon hizmeti sunuyoruz.
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat