NT'de makyaj hizmetleri; 60 yılı aşkın deneyimiyle tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video ve özel efektlerde kozmetik uzmanları ve makyaj sanatçıları tarafından en çok tercih edilen dünya lideri KRYOLAN Profesyonel Makyaj Ürünleri ile verilmektedir. NT Kozmetik aynı zamanda Kryolan Profesyonel Kozmetik ürünleri İstanbul Anadolu Yakası Bölge Satış Bayisidir.

1945 yılından bugüne dek profesyonel makyajda lider konumunu sürdürmüş olan KRYOLAN, profesyonel makyaj sanatçılarının, tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video, özel efekt ve güzellik alanında çalışan uzmanların yaşadıkları problemleri, beklentileri ve öncelikleri belirleme şansı elde etmiş ve çalışmalarını bu öngörüler ışığında sürdürmüştür. Profesyonel kesimin sorularına yanıt, problemlerine çözüm olan KRYOLAN bu nedenle uluslararası platformda tüm profesyonel makyaj uzmanlarının en çok tercih ettiği marka olmuştur.

Bugün dünyanın 70' den fazla ülkesinde makyaj sanatçıları, kozmetik uzmanları, tiyatro, sinema, TV, video ve efekt uzmanları tarafından tercih edilen KRYOLAN 750' den fazla renk yelpazesi ve tonlamaları ile 16.000' den fazla ürün üreterek makyaj ürünlerinde lider konumdadır. Berlin firma merkezinde en son teknoloji ile donatılmış ar-ge laboratuvarları ve profesyonel kimyagerlerden oluşan uzman ekibi ile cilde tamamen uyumlu ve kullanıldığı süre zarfında cilde bakım yapma özelliği bulunan ürünler ve özel hammaddeler geliştiren KRYOLAN kendi kulvarında dünyada bir çok ilk' e imza atarak sektörün gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

NT Kuafor Ve Güzellik Salonu olarak verdiğimiz bütün hizmetlerde olduğu gibi profesyonel makyaj hizmetimizde de alanının en iyisi Kryolan Profesyonel Makyaj Ürünlerini kullanıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

NT Kozmetik Pendik Kryolan Satış Mağazası
Ankara Cad. Mevlütbey Sitesi No :70/1
Pendik / İstanbul - info@ntkuafor.com
0216 491 17 27 - 0216 491 1733

Kryolan Haberleri

Kryolan 2009 Miss Universe Kozmetik Sponsoru

Kryolan Airbrush ile Tuval Bedenler

Kryolan Perakende Fiyat Listesi

Kryolan Katalog

Kryolan Range Dermacolor Dermacolor Light High Definition Private Care Make-up Removal


Daha büyük bir haritada görüntüle: Pendik Kryolan Satış Mağazası

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat