EL AYAK BAKIMI

   
Yalnızca kendi markası altında, lisanslı akademilerde hizmet veren Alessandro’nun ‘Alessandro Academy’ El, Ayak & Tırnak SPA Bakım Stüdyosu, nt güzellik salonunda'de açıldı.

1990 yılında Almanya'da kurulan Alessandro International, 40’tan fazla ülkede yüksek kalitede el, ayak ve tırnak bakım ve estetiği üzerine 200 çeşit ürünüyle hizmet veriyor. Alessandro Academy'de tüm ürün ve hizmetler Almanya’daki Alessandro Academy merkezinde eğitim gören uzmanlar tarafından uygulanıyor.

Alessandro Academy klasik manikür ve pedikürün yerin, tırnak ve tırnak etine zarar vermeyen yeni bir yöntem uyguluyor. Avrupa ve dünyanın önde gelen pek çok ülkesinde tercih edilen bu yöntemde, tırnağın ihtiyacı olan vitamin ve proteinleri sağlayan ve tırnağı besleyen tırnak eti alınmadan, sadece yumuşatılarak geriye itiliyor. Böylece tırnakların zarar görmesi engelleniyor.

Alessandro Academy, el ve ayak bakımında da iddialı. Nasır, mantar, varis, tırnak sararması ve yorgunluktan kaynaklanan problemlere karşı uyguladığı SPA ve tedavi olanakları ile pek çok sorunun giderilmesini de sağlıyor. Hareketli şehir yaşamının tüm yükünü çeken ayak ve bacaklara uyguladığı özel bakım ve masajlarla kan dolaşımını hızlandırıp cilt ve cilt altını canlandırıyor.

NT Güzellik Salonu'nda bütün bunlar dışında Parafin ve Tuz Bakımları, Tırnak Oje Baskısı uygulamaları da yapılıyor.
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat