CİLT BAKIMI

Merkezimizde cilt bakımı hizmeti;dünyada kozmetik otoritesi olarak kabul edilen Alman kozmetik devi Babor ürünleri ile verilmektedir.. Bilimsel araştırmaların sonucunda, insan doğasıyla birebir uyumlu tamamen doğal malzemeler ile yaratılan Babor ürünleri, 50 yılı aşkın süredir, doğal, cilde uyumlu ve son derece etkili cilt bakım ürünleri ile anılmaktadır.

Güzelliğin kaynağının doğada gizli olduğunu ilke edinen Babor, tüm ürünlerinde doğal aktif maddeler kullanmayı hedeflemiştir. Babor'un, kadın ve erkekler için ürettiği yüz ve vücut (SPA) bakım ürünlerinin yanısıra, makyajdan kamufle makyaj ürünlerine, vücut bakımından parfümlere, güneş ürünlerinden dekoratif ürünlere kadar zengin bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Başta Almanya olmak üzere 50'den fazla ülkede cilt bakım profesyonellerinin en çok tercih ettikleri marka olan Babor, Kuaför Nt'nin de aralarında bulunduğu yaklaşık 5000 profesyonel güzellik salonları, medikal güzellik merkezleri, Spa ve Thalassotherapi merkezleri ve uygulama kabini bulunan salonlarda sunulmaktadır.

Merkezimizde cilt bakım hizmetlerimiz içerisinden bir bakım her ay ayın bakımı olarak seçilir ve özel kampanya ya da hediyelerle siz değerli müşterilerimize sunulur. Bu ayın bakımı ile ilgili bilgi aşağıdadır.

Babor Ayın Bakımı : Oksijen Bakımı

 

Yazın yıpratıcı etkilerini cildinizden uzaklaştıracak mükemmel bir enerji desteği.

İçerdiği konsantre oksijen ile cilt hücrelerinin nefes almasını sağlayarak cildinizin tazelenmiş, canlanmış, ışıl ışıl bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.


Babor Ürünleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Babor Türkiye web sitesi...

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat